Horoskop na rok 2014 - Vodnář

Charakteristika znamení

vodnar

Práce:

V letošním roce pro vás práce bude představovat dostatečně smysluplné naplnění. Situace však také vybízí ke změnám a inovacím. Dočkáte se nabídek jiných možností uplatnění. Pokud budete více investovat do vašeho pracovního nasazení, hravě překonáte i případné překážky, které se mohou na začátku roku objevit. Střídá se u vás fáze vysokého pracovního nasazení a pracovní pasivity. Červenec přinese nový hodnotný soulad s vašimi spolupracovníky. K tomu přispěje buď změna vašeho přístupu k nim, anebo změna místa vykonávání zaměstnání. Obchodníkům se daří dobře porozumět svým zákazníkům. To přispěje i k vyššímu nárůstu znovu se vracejících klientů.

Vztahy:

Na počátku roku budete velice atraktivní pro opačné pohlaví. V tomto období vás čekají nečekané možnosti seznámení, a to i s velice úspěšnými osobnostmi. V dubnu se určitě nepouštějte do nezávazných flirtů. Pravda vždy vyjde na povrch a vám by mohly hrozit zbytečné konflikty. V červnu si na pár dní dopřejte klidnou dovolenou ve dvou. Červenec vám přinese krásné partnerské zážitky , které budou mít pozitivní vliv na vaší společnou budoucnost.

Peníze:

V březnu se budete opět cítit finančně stabilní. Dopřejte si krásné a zajímavé věci, o kterých jindy pouze sníte. V červnu čekejte odměny i zisky v zaměstnání, případně ve vašem podniku. V létě se ohledně financí vůbec nemusíte stresovat. Čekají vás harmonické letní měsíce. V říjnu vás možná zaskočí neplánované zahraniční pohledávky, ty však hravě vyřešíte s pomocí vašich přátel a jejich kontaktů.

Zdraví:

Začátek i konec roku svádí k depresím. Šetřete se, spěte dlouhou a dostatečně odpočívejte. Zejména začátek března byste měli věnovat sami sobě. V dubnu se připravte na studené nohy a oslabení vaší imunity. Od května až do konce podzimu své zdraví pěstujte prostřednictvím přiměřeného pohybu a procházek na čerstvém vzduchu.