Horoskop na rok 2014 - Váhy

Charakteristika znamení

vahy

Práce:

Nebuďte až příliš ctižádostiví. V lednu hrozí ztráta kariérních míst, pocity nevyrovnanosti a zloby. Nepřilévejte olej do ohně, mohlo by se vám to vymstít. Podnikatele nepotěší pokles poptávky i tržeb v obchodní činnosti. Radostné období očekávejte v dubnu. Pokud jste přišli o svou pozici, máte šanci ji získat zpět. Vše budete hravě zvládat a můžete si začít plnit své cíle. V květnu byste neměli zbytečně plýtvat silami při konfliktech a rozporech, počkejte, jak se situace vyvine sama. Červenec přinese krátkou, ale za to velice efektivní služební cestu mimo tuzemsko. Léto je bohaté na nové obchody i kontakty.

Vztahy:

Pociťujete úzkost z vašich nereálných očekávání, anebo potřebujete ve vašem partnerství něco změnit. Vydržte do února, konkrétní situace vám sama napoví, kam se máte ubírat a jak nejlépe zvládnout svůj milostný život. Duben přichystá nečekané zvraty. Možná budete nuceni řešit váš vztah daleko intenzivněji včetně bydlení. Čeká na vás romantické léto, kde se buď utuží váš dosavadní vztah, nebo se vám otevřou zcela nové možnosti v lásce.

Peníze:

Hrozí vám ztráty po celý tento rok. Lépe si rozvrhněte své investice, určitě se vám to vyplatí. V první polovině roku byste měli omezit investice do vašich zálib a rozhodně se nepouštět do rizikových obchodních činností. V říjnu už zase můžete radostně utrácet. Udělejte radost sami sobě nebo svým dětem zafinancujte kvalitní studium.

Zdraví:

Únor je ve znamení souladu duševna i fyzična. Cítíte se uvolněně a umíte si s přehledem rozvrhnout váš časový plán. V květnu byste měli své tělo šetřit. Nerozvážné koupání mohou odstonat vaše ledviny. Naordinujte si očistu vašeho těla zaneseného od toxinů. V létě se již budete cítit lépe, budete fyzicky odolní a pozitivně naladěni.