Horoskop na rok 2014 - Střelec

Charakteristika znamení

strelec

Práce:

Ve vašem zaměstnání se začíná hojně projevovat rivalita. Přestože vám všem jde o společný zájem, jsou kolem vás falešní jedinci, kterým jde jen o jejich teplé místo. Nenechte se tím vyvést z míry, zachovejte si svou čest a takt. V březnu vás podpoří vaši přátele, v dubnu se nečekaně dočkáte i upřímného zájmu od nepřejících kolegů. Květen přeje všem živnostníkům, kteří mohou získat nové obchodní kontakty. V říjnu se bude dařit i studentům, kteří budou ohromovat svými vědomostmi. Na konci roku by se měli podnikatelé věnovat zacílení podnikání. Možná to chce změnu.

Vztahy:

Ve vašem vztahu vládne otevřená komunikace, celý rok se ponese v tomto duchu a vaše přátelství se upevní. Březen je pro tento rok váš lásky čas. Čekají vás citová vzplanutí i utužení stávajícího vztahu. V květnu si vás přátele budou trochu dobírat kvůli nedostatku času, který až příliš věnujete svému protějšku. Léto bude romantické a dobrodružné zároveň. V srpnu svého partnera nepouštějte z očí, jisté osoby se s ním budou snažit flirtovat. Nezadaní střelci mají šanci najít vysněný protějšek na začátku prosince.

Peníze:

Na začátku roku neinvestujte své finance za každou cenu. Mohly by vás potkat nemalé ztráty nebo dokonce krádež. Od března vás čekají finanční kompenzace, které budou nejpříjemnější v červnu. Budete mile překvapeni. Celé léto pro vás bude finančně stabilní, klidně utrácejte. Koncem roku byste měli omezit cestování do zahraničí, nemuselo by se vám to vyplatit.

Zdraví:

Únor a březen je pro vás rizikovým obdobím. Vyhněte se nebezpečným sportům a nepřiměřeným výkonům. V srpnu hrozí úrazy a nevolnosti z horkého počasí. Poslední kvartál roku je ve znamení načerpání nové vitality a pevného zdraví.