Horoskop na rok 2014 - Štír

Charakteristika znamení

stir

Práce:

Planeta Uran vám přinese nové možnosti v zaměstnání, a také nová dosud neprobádaná řešení. Celý rok 2014 se však projevuje nestabilitou, jistým neklidem a tlakem na změnu dosud zavedených procesů. Studenti prožijí náročný ročník, absorbování probrané látky bude tentokrát velký problém. V červnu by se situace měla pomalu zlepšovat, začnete se i více věnovat věcem, které vás baví. Zaměstnanci by na svém pracovišti měli vytrvat do srpna, protože v dalších měsících se konečně dočkají spravedlivého ocenění jejich činnosti.

Vztahy:

Od začátku ledna si dávejte pozor ve vaší komunikaci s partnerem. V březnu hrozí nepříjemné vyvrcholení vašich neshod, které však máte schopnost odchýlit. V dubnu a květnu zažijete romantické souznění a v dalších měsících budete se svým protějškem trávit mnoho času. Čekají vás i dobrodružství. Od září dále hrozí jistá nedorozumění v oblasti nešpatně určených cílů. Nezapomeňte si vše včas vysvětlit, zbytečně byste se pak ochudili a harmonické prožitky.

Peníze:

V březnu a dubnu se mohou radovat podnikatelé i obchodníci na burzách. Čekají je nečekané zisky. Nebojte se zariskovat v sázkové kanceláři a dejte důvěru svému favoritovi. Další možností jsou i loterie. V červu i v červenci se mohou dostavit nečekané finance ze zahraničí. V září se zaměstnanci dočkají provizí a odměn.

Zdraví:

Na začátku roku se vyhněte kořeněných i pikantních jídel, straňte se i alkoholu. V dubnu by si Štíři měli dát pozor na silnicích. Jezděte pomalu, nic vám neuteče. Hlídejte si svou psychickou stránku, relaxujte, poslouchejte klidnou hudbu a zkuste třeba meditaci. Srpen a září jsou ideální měsíce pro slunečnou dovolenou u moře. Vaše tělo to potřebuje jako sůl a vy pookřejete.