Horoskop na rok 2014 - Rak

Charakteristika znamení

rak

Práce:

Po celý rok můžete očekávat podporu planety Jupiter, která se považuje za štěstí a hojnost. Tento pozitivní vliv by měl mít dopad na všechny oblasti vašeho života. Na počátku roku však pocítíte v práci poměrně napětí, nečekejte příliš ohleduplné jednání, natož povýšení. V únoru se bude dařit podnikatelům i živnostníkům, kteří se dočkají splnění jejich podnikatelského plánu. V květnu začne tlak v práci ustupovat a vy budete moci pracovat opět motivovaní a s jistotou. Raky, kteří pracují doma, čeká v tomto období příval nové tvůrčí energie.

Vztahy:

Někteří jedinci mohou v lednu a v únoru pociťovat nejistotu z možného rozpadu jejich vztahu a ti příliš opatrní mohou zažít období mnoha promarněných šancí. Nezadaní si v březnu mohou utvořit představu svého ideálního partnera a vrhnout se do jeho hledání, případně i zkontaktování. Od června čeká všechny Raky nádherné láskyplné léto, plné nových citových vzplanutí a emociálního souznění. Měli byste se svým protějškem odcestovat někam k moři, přivezete si mnoho nezapomenutelných prožitků a váš vztah to opravdu prohloubí.

Peníze:

Na začátku roku se vám bude finančně dařit, proto si můžete dovolit dovolenou v cizině, případně můžete někomu méně movitému pomoci. Jestliže v květnu pocítíte nedostatek peněz, nepouštějte se hned do půjček. Hned další měsíc se situace vylepší. Raci, kteří mají vazby v zahraničí, se mohou na začátku léta radovat z vysokých zisků.

Zdraví:

V první půlce roku byst se měli zaměřit na ozdravení vašeho organismu, změnu jídelníčků a dodržování určitých diet. Dejte si pozor na nepromyšlené riskantní činnosti, včetně sportu. Mohlo by to být rizikové pro váš pohybový aparát. Červen až září pro vás však, co se týče sportu, bude velice příznivým obdobím. Měli byste ho strávit někde u vody. Vaše tělo pak bude nabito energií ještě na dlouhou dobu. V listopadu a prosinci hrozí nezřízené přejídání a chronické potíže.