Horoskop na rok 2014 - Panna

Charakteristika znamení

panna

Práce:

V práci nastanou inovace ve výrobě i jiné nečekané změny. V prvním kvartálu tohoto roku to pro vás tedy nebude na pracovišti úplně jednoduché. Pokud máte smysl pro preciznost, můžete se ocitnout v pasti. Měli byste se vyhnout pomlouvání a nevytvářet si další nepřesnosti ve vašich cílech. Červenec vám přinese úlevu, načerpáte novou energii a nároky na pracovišti se sníží. Někteří zrozence v Panně však pocítí neurčitý tlak po celý rok.

Vztahy:

Čekají vás pestré romantické zážitky, kterých díky planetě Neptun letos budete mít opravdu mnoho. V únoru a březnu své jindy racionální chování trochu odsunete a zaměříte se na vaši emocionální stránku. Čekají vás nová přátelská i citová vzplanutí. V létě už máte opět jasnou mysl, neměli byste se však zcela podřizovat racionálním myšlenkám. Pro některé Panny se nový vztah stane vztyčným pilířem jejich života.

Peníze:

Zrozenci v období 2. -11. 9. mohou očekávat finanční problémy, které jsou způsobeny velkými výdaji v rodině, případně investováním do ne úplně jistých akcí. V březnu na tom budete lépe, ale určitě nikomu bez rozmyslu nepůjčujte peníze. Finanční nezávislost vás čeká od června až do listopadu. Raději však spořte a zbytečně nerozhazujte.

Zdraví:

V lednu se objeví snížení imunity, která pravděpodobně vyústí v nutnou léčbu. Neměli byste to brát na lehkou váhu. Zalezte si do postele a uzdravujte se. Až do května vás bude trápit minimum energie. Podpořte ji kvalitním jídelníčkem a dechovým cvičením. V červnu hrozí úrazy a také nervová vyčerpání. Dobře udělat, pokud se vyvarujete místům, kde se zdržujte příliš mnoho lidí. Dopřejte si relax a choďte na procházky do lesa.