Horoskop na rok 2014 - Lev

Charakteristika znamení

lev

Práce:

V práci vám na počátku roku hrozí potíže, zejména zaměstnanci mohou je těžkou udržet své nervy na pochodu, dejte si pozor na nepříjemné slovní přestřelky. V dalších měsících by se měli vyhýbat rozporům podnikatelé a zachovat si svůj klid. V polovině roku se opět do firmy vrátí zisky. Budete již cítit ve své kůži a můžete očekávat kladné zprávy ze zahraničí. Hlavně ve svém odhodlání nepolevujte, pýcha předchází pád, tak na to myslete.

Vztahy:

Kvůli potížím na pracovišti, trpí i váš vztah s partnerem. Nic svému protějšku nevyčítejte a ve vaší komunikaci buďte přiměření. Od února může nějakým Lvům hrozit nevěra od partnera. Snažte se situaci hlídat a zbytečně nepanikařte. Toto dusné období bude zkouškou pro váš vztah, jestliže vydrží bez následků do června, můžete to oslavit. V srpnu ještě hrozí nějaké rozkoly, ale pak se již můžete veselit z velké lásky až do konce roku.

Peníze:

Hned na začátku roku přemýšlejte nad vašimi plánovanými útratami, a jestli vám někdo náhodou nedluží. Koncem roku byste pak mohli mít problémy s minusovými čísly. V dubnu se mohou někteří Lvi těšit na neočekávané dědictví či věno. Květen přinese větší vynaložení nákladů na potřebné věci do domácnosti. Měli byste věnovat pozornost svým výdajům a nebýt na veřejnosti příliš rozhazovačný. Říjen přinese obchodní úspěchy, ti, kteří staví dům, se mohou konečně dočkat jeho dokončení.

Zdraví:

V únoru vám mohou zaskočit zažívací potíže, květen však přinese s ohledem na váš jídelníček upevnění vašeho zdraví. Konzumujte ovoce a pijte čerstvé ovocné šťávy. Lvi narození od 13. do 22. srpna by se měli v říjnu a listopadu vyhnout nedostatku sportu a přejídání. Hrozí vám problém s cévami.