Horoskop na rok 2014 - Býk

Charakteristika znamení

byk

Práce:

Leden vás opravdu hodně vyčerpává, za což může váš nadřízený, který se na vás vymýšlí stále něco nového. Nestresujte se, nechte věci přirozeně plynout a pracujte alespoň pro klid vaší duše. Březen přinese větší volnost ve vašich pravomocích a vás čeká uvědomění si smyslu vaší snahy. V červenci se mohou vyskytnout neplánované opravy ve vaší domácnosti, případně nějaké nečekané požadavky vašich příbuzných. Přizpůsobte tomu své pracovní nasazení. Léto příznivě působí na vaší motivaci v práci.

Vztahy:

Váš nový vztah nemusí představovat přesně to, co jste si ještě nedávno představovali. Řada lidí by se ráda k vašemu protějšku vyjádřil, uvědomte si, že jste pod drobnohledem. Pokud s novým vztahem počkáte až do března, můžete ho prožívat mnohem více radostně a s velkou dávkou spontánnosti. I ti, kteří vám jindy nepřejí, vás tentokrát budou obdivovat. Duben je ideálním měsícem, pro ty, kteří touží po upevnění jejich vztahu.

Peníze:

Pokud vám na začátku roku zbyly nějaké peníze, neváhejte a investujte je, buď do elektronických hraček, nebo do jiných větších komodit. V březnu byste se mohli dočkat zvýšení příjmů i zisků, přesně tak, jak si představujete. Pilně pracujícím zaměstnancům i podnikatelům bude pozitivně nakloněn srpen. Čekají vás velké úspěchy včetně možného povýšení.

Zdraví:

Na počátku roku očekávejte nachlazení nebo ztuhlost kloubů. V březnu a dubnu se budete cítit naopak zdravotně velmi dobře, nechybí vám aktivita a pohyb, což vám napomůže efektivně se zbavit přebytečných kil. Přitom se nemusíte vzdávat svých oblíbených jídel. Ženám velice prospěje plavání a sauna, přinese to úlevu zejména jejich obličeji, který úplně zkrásní. V květnu a červnu si dejte pozor na možná zranění a na nastydnutí ledvin. V létě se můžete těšit na příval nové pozitivní energie. Bude vás to dohádnout za cestováním do různých končin světa.