Horoskop na rok 2014 - Blíženci

Charakteristika znamení

blizenci

Práce:

Už od začátku ledna se vaši kolegové mohou těšit a vaše nové zajímavé nápady. Ostatně sršíte jimi po celý rok. Poslouchejte svůj šestý smysl a nechte se vést svou inspirací. Jedině tak vaše nápady povedou k pozitivním věcem, jako je úspora nákladů a zvýšení zisku. V dubu hroz pomluvy a rozpory na pracovišti. Držte si své zdánlivé přátele hodně od těla. Riskantní období vydrží až do června, raději se vyvarujte i riskování s financemi. Od října už můžete být v klidu, nic špatného vás nečeká.

Vztahy:

V roce 2014 budou vaše vztahy poměrně dobrodružné. Zamyslete se nad tím, zda vám to tak, jak to je, vyhovuje. Zapomeňte na nabubřelost a važte si svých dobrých přátel, kteří se vám snaží za každé situace pomoci. Přestože se vám nebude zamlouvat každý jejich názor, věřte, že to s vámi myslí dobře. Rozhodně si však nemusíte své přátele zvát domu a seznamovat je s veškerým chodem vaší domácnosti. Od srpna vás čeká láskyplné období. Snad vás váš nadřízený nebude až příliš zatěžovat.

Peníze:

V tomto roce vás v oblasti financí čeká značná variabilita. Lepší situaci pocítíte na počátku roku a na jeho konci, stejně tak v letních měsících. Nepropadejte panice z pocitu, že vám k úspěchu brání neviditelná překážka. Buďte si jisti, že hlavou tuto zeď neprorazíte, a proto hoďte všechny negativní myšlenky za hlavu. Myslete na vaše blízké i sami na sebe.

Zdraví:

Přestože milujete pořádně adrenalinové sporty, začátkem roku nic takového neplánujte. Zejména, pokud se chystáte na hory. Mohou vás potkat určitá omezení. Pokud nechcete marodit, teple se oblékejte a buďte na sebe opravdu opatrní. Zrozenci v období od 1. června do 11. června by si měli dát pozor zejména v červnu. Hrozí pády z výšek i nebezpečné zásahy bleskem. V tomto období byste se měli opravdu šetřit. Vyhněte se přepínání, přejídání i nezřízenému pití. Počkejte s tím, až do oslavy svých narozenin. Budete překvapeni, jak se vám letos vaše narozeninové posezení s přáteli či příbuznými vydaří.